54. aukció
Karlovszky Bertalan (1858-1938) Kisfiú, 1901
25

Karlovszky Bertalan (1858-1938)

Kisfiú, 1901

Olaj, fa, 61x49 cm
Jelezve balra lent: Karlovszky Bertalan 1901
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft