22. aukció
Lohwag Ernesztin (1878-1940) Kisfiú
21

Lohwag Ernesztin (1878-1940)

Kisfiú

Olaj, vászon, 35x29 cm
Jelezve balra fent: LE
Kikiáltási ár: 360 000 Ft

BÁV 72. aukció, 132. tétel