23. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Kisfiú manóval, 1926
180

Glatz Oszkár (1872-1958)

Kisfiú manóval, 1926

Olaj, vászon, 65x50 cm
Jelezve balra lent: Glatz 1926
Kikiáltási ár: 600 000 Ft