41. aukció
Than Mór (1828-1899) Kisfiú portréja, 1873
65

Than Mór (1828-1899)

Kisfiú portréja, 1873

Olaj, vászon, 46x46 cm
Jelezve balra lent: Than M 1873
Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft