73. őszi aukció
Böhm Pál realizmus, München
157

Böhm Pál (1839-1905)

Kislány, (München), 1873

Olaj, fa, 31 x 16 cm
Jelezve jobbra lent: P. Böhm 873
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
– BÁV 16. Művészeti képaukció, Budapest, 1967. május, kat.: 15. (Álló kislány)