58. aukció
Bruck Lajos (1846-1910) Kislány
42

Bruck Lajos (1846-1910)

Kislány

Olaj, vászon, 49x30 cm
Jelezve jobbra lent: Bruck Lajos
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft