20. aukció
Karlovszky Bertalan (1858-1938) Kislány ablak előtt
202

Karlovszky Bertalan (1858-1938)

Kislány ablak előtt

Olaj, fa, 32x26 cm
Jelezve balra fent: Karlovszky Bertalan
Kikiáltási ár: 160 000 Ft