1. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Kislány almákkal, 1940
47

Glatz Oszkár (1872-1958)

Kislány almákkal, 1940

Olaj, vászon, 70x54 cm
Jelezve jobbra középen: Glatz 1940
Kikiáltási ár: 280 000 Ft

15

Glatz Oszkár (1872-1958)

Mézeskalács, 1931

Kikiáltási ár: 650 000 Ft