72. Tavaszi aukció
Glatz Oszkár
114

Glatz Oszkár (1872-1958)

Kislány babával, 1937

Olaj, vászon, 90,5 x 70 cm
Jelezve balra lent: Glatz 1937
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft

54

Glatz Oszkár (1872-1958)

Anya gyermekével, 1936

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft