63. aukció
Bruck Lajos (1846-1910) Kislány cicával, 1900 körül
12

Bruck Lajos (1846-1910)

Kislány cicával, 1900 körül

Olaj, fa, 56x45 cm
Jelezve jobbra lent: Bruck Lajos
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft

Aukcionálva ¦ Auctioned:

¦ Magyar Postatakarékpénztár Árverési Csarnoka, Külön Művészi Aukció, Budapest, 1947. február, katalógus: 10. (Kislány cicával címen)

Feltehetően kiállítva ¦ Presumably exhibited:

¦ Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, Bruck Lajos, Mihalik Dániel, Pap Henrik hagyatéki kiállítása. Műcsarnok, Budapest, 1911. október, katalógus: 253. (Az állatbarát címen)