20. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Kislány cicával, 1939
160

Glatz Oszkár (1872-1958)

Kislány cicával, 1939

Olaj, vászon, 62,5x46,5 cm
Jelezve jobbra középen: Glatz 1939
Kikiáltási ár: 440 000 Ft