39. aukció
Deák Ébner Lajos (1850-1934) Kislány erdőben
102

Deák Ébner Lajos (1850-1934)

Kislány erdőben

Olaj, vászon papírlemezen, 30x19,5 cm
Jelezve balra lent: Deák-Ébner L
Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Becsérték: 200 000 - 400 000 Ft