38. aukció
Csók István (1865-1961) Kislány hintalovon, 1896
30

Csók István (1865-1961)

Kislány hintalovon, 1896

Olaj, vászon, 100x62 cm
Jelezve balra lent: Csók István Czecze 1896
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft