33. aukció
Müncheni Akadémián tanult magyar festő, 19. század vége Kislány kancsóval
5

Müncheni Akadémián tanult magyar festő, 19. század vége

Kislány kancsóval

Olaj, fa, 22,5x15,5 cm
Kikiáltási ár: 220 000 Ft