22. aukció
Farkas István (1887-1944) Kislány kék ruhában, 1920
136

Farkas István (1887-1944)

Kislány kék ruhában, 1920

Olaj, vászon, 48x38 cm
Kikiáltási ár: 850 000 Ft

Oeuvre-katalógus: 198. – S. Nagy Katalin: Farkas István. Arthis Alapítvány, Budapest, 1994.

Proveniencia: Wolfner József, majd Pásztor Lajos tulajdonában (1978)

Kiállítva: Farkas István (1887-1944) emlékkiállítása, Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1978. február-április, katalógus: 2.