16. aukció
Deák Ébner Lajos (1850-1934) Kislány kosárral
40

Deák Ébner Lajos (1850-1934)

Kislány kosárral

Olaj, vászon kartonon, 38x19 cm
Jelezve balra lent: Ébner L
Kikiáltási ár: 240 000 Ft

BÁV 27. aukció, 49. tétel