19. aukció
Gadányi Jenő (1896-1960) Kislány lugasban, 1924
147

Gadányi Jenő (1896-1960)

Kislány lugasban, 1924

Olaj, vászon, 59x49,5 cm
Jelezve jobbra lent: Gadányi Jenő 924
Kikiáltási ár: 360 000 Ft