32. aukció
Basch Árpád (1873-1944) Kislány madárral
13

Basch Árpád (1873-1944)

Kislány madárral

Olaj, vászon, 25,5x26,5 cm
Jelezve jobbra lent: Basch Árpád
Kikiáltási ár: 180 000 Ft