49. aukció
Berény Róbert (1887-1953) Kislány pipacsokkal, 1935
200

Berény Róbert (1887-1953)

Kislány pipacsokkal, 1935

Olaj, vászon, 69,5x49,5 cm
Jelezve jobbra lent: Berény
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

PROVENIENCIA:
•korábban Fábián Lajos tulajdonában (1963)

KIÁLLÍTVA:
•Berény Róbert emlékkiállítása. Magyar Nemzeti Galéria, Budapes t, 1963. katalógus: 60.

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
•Berény Róbert festőművés