16. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Kislány tükörrel, 1942
159

Glatz Oszkár (1872-1958)

Kislány tükörrel, 1942

Olaj, vászon, 62x46 cm
Jelezve balra lent: Glatz 1942
Kikiáltási ár: 650 000 Ft