15. aukció
Anna Margit (1913-1991) Kislány ünneplőben, 1975
55

Anna Margit (1913-1991)

Kislány ünneplőben, 1975

Olaj, vászon, applikáció, 100x41 cm
Jelezve balra lent: Anna Margit 1975, Hátoldalán: A kép valódiságát igazolom Anna Margit 1975
Kikiáltási ár: 950 000 Ft