53. aukció
Canzi Ágost (1808-1866) Kislányok virággal, 1853
112

Canzi Ágost (1808-1866)

Kislányok virággal, 1853

Akvarell, fedőfehér, papír kartonon, 31,5x26 cm
Jelezve jobbra lent: Aug. Canzi 1853.
Kikiáltási ár: 100 000 Ft
Becsérték: 200 000 - 300 000 Ft