12. aukció
Ujváry Ignác (1860-1927) Kisoroszi főtere
192

Ujváry Ignác (1860-1927)

Kisoroszi főtere

Olaj, vászon, 80x101 cm
Jelezve jobbra lent: Újváry
Kikiáltási ár: 180 000 Ft

Kiállítva: Rákosi Jenő művészi hagyatékából rendezett kiállítás, 180. tétel Templomtér címen, Ernst Múzeum, 1929.