21. aukció
Futásfalvi Márton Piroska (1899-1996) Kisváros a hegyek között
180

Futásfalvi Márton Piroska (1899-1996)

Kisváros a hegyek között

Olaj, vászon, 63x83 cm
Kikiáltási ár: 240 000 Ft

Proveniencia: Futásfalvi Márton Piroska hagyatékából