37. aukció
Gábor Jenő (1893-1968) Kisváros látképe, 1918
18

Gábor Jenő (1893-1968)

Kisváros látképe, 1918

Olaj, vászon, 78x70,5 cm
Jelezve jobbra lent: Gábor J. 1918
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft