35. aukció
Schadl János (1892-1944) Kisváros télen, 1938
159

Schadl János (1892-1944)

Kisváros télen, 1938

Olaj, vászon, 60x70 cm
Jelezve jobbra lent: S. J. 938.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft