45. aukció
Vadász Endre (1901-1944) Kisvárosi főtér
75

Vadász Endre (1901-1944)

Kisvárosi főtér

Olaj, papírlemez, 26,5x30,5 cm
Jelezve jobbra lent: Vadász (kétszer)
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft