16. aukció
Tibor Ernő (1885-1945) Kisvárosi főtér
142

Tibor Ernő (1885-1945)

Kisvárosi főtér

Olaj, karton, 64x89 cm
Jelezve balra lent: Tibor
Kikiáltási ár: 220 000 Ft