45. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Kisvárosi részlet toronnyal, fákkal és hirdetőoszloppal (Kecskemét)
46

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Kisvárosi részlet toronnyal, fákkal és hirdetőoszloppal (Kecskemét)

Olaj, vászon, 80,5x64 cm
Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
• Kieselbach Galéria 3. árverés, 226. tétel

KIÁLLÍTVA:
• 100 éves a kecskeméti művésztelep: Perlrott Kecskeméten. Bozsó Gyűjtemény, Kecskemét, 2010. július-augusztus, katalógus nélkül