5. aukció
Mihalik Dániel (1869-1910) Kisvárosi tere-fere
15

Mihalik Dániel (1869-1910)

Kisvárosi tere-fere

Olaj, vászon, 52x67 cm
Jelezve balra lent: Mihalik Dániel
Kikiáltási ár: 120 000 Ft