9. aukció
Berkes Antal (1874-1938) Kisvárosi utca
23

Berkes Antal (1874-1938)

Kisvárosi utca

Olaj, fa, 49x68 cm
Jelezve jobbra lent: Berkes A.
Kikiáltási ár: 250 000 Ft

130

Berkes Antal (1874-1938)

Aréna úti részlet, 1907

Kikiáltási ár: 400 000 Ft