21. aukció
Fényes Adolf (1867-1945) Kisvárosi utca
177

Fényes Adolf (1867-1945)

Kisvárosi utca

Olaj, vászon, 46,5x56,5 cm
Jelezve balra lent: Fényes A.
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft

Proveniencia: egykor dr. Konrádi Géza tulajdonában (1960)

Kiállítva: Fényes Adolf emlékkiállítás, Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1960.