17. aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Kisvárosi utcarészlet
130

Schönberger Armand (1885-1974)

Kisvárosi utcarészlet

Akvarell, pasztell, papír, 28x39 cm
Jelezve balra lent: Schönberger A.
Kikiáltási ár: 240 000 Ft