32. aukció
Galambos Tamás (1939-) Kisvárosi üzletek, 1955
96

Galambos Tamás (1939-)

Kisvárosi üzletek, 1955

Olaj, vászon, 60x78 cm
Jelezve balra lent: Galambos T. 55.
Kikiáltási ár: 240 000 Ft

34

Galambos Tamás (1939-)

Madársziget

Kikiáltási ár: 340 000 Ft