36. aukció
Molnár József (1821-1899) Kiszállás a Balaton somogyi partján, 1884
187

Molnár József (1821-1899)

Kiszállás a Balaton somogyi partján, 1884

Olaj, vászon, 93x124 cm
Jelezve jobbra lent: Molnár J.
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft