6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Haász Katalin (1971-) Kiterjesztés VIII., 2008
9

Haász Katalin (1971-)

Kiterjesztés VIII., 2008

Olaj, vászon, 70 x 130 cm
Jelezve hátoldalon: Kiterjesztés VIII., 2008 Haász Katalin
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

 REPRODUKÁLVA:

a művész honlapján: http://www.katihaasz.com/work/extention-8