8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Haraszty István (1934-) Kitüntetett kép 2/4, 2004
147

Haraszty István (1934-)

Kitüntetett kép 2/4, 2004

Olaj, óra applikáció, érme fán, 31 x 17 cm
Jelezve jobbra lent: Haraszty 2/4
Jelezve hátoldalon: "Kitüntetett kép" Haraszty Édeske 2004
Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Becsérték: 200 000 - 300 000 Ft