46. aukció
Váli Dezső (1942-) Klee mosolyog, Műterem, 2008 - A/08/10
99

Váli Dezső (1942-)

Klee mosolyog, Műterem, 2008 - A/08/10

Olaj, farost, 61,5x61,5 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D. 08.
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft