56. aukció (2017 október)
Berkes Antal (1874-1938) Klotild paloták, 1917
80

Berkes Antal (1874-1938)

Klotild paloták, 1917

Olaj, papírlemez, 39,5x50 cm
Jelezve jobbra lent: Berkes A 1917.
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft