57. aukció
Molnár József (1821-1899) Közelgő vihar
223

Molnár József (1821-1899)

Közelgő vihar

Olaj, vászon, 65x103 cm
Jelezve balra lent: Molnár J.
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

FELTEHETŐLEG AZONOS:
Oeuvre-jegyzék: 449.
‣ In.: Turcsányi Erzsébet: Molnár József (1821-1899).
A budapesti Kir. Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem Művészettörténeti- és Keresztényrégészeti Intézete, Budapest,