3. Grafikai aukció
Pólya Tibor (1886-1937) Koccintó vadászok
34

Pólya Tibor (1886-1937)

Koccintó vadászok

Akvarell, tus, papír, 54,5 x 44,5 cm
Jelezve jobbra lent: Pólya Tibor.
Kikiáltási ár: 70 000 Ft
Becsérték: 100 000 - 150 000 Ft

– Pólya Tibor. A szolnoki művésztelep mesterei. Damjanich János Múzeum, Szolnok, 2017, 17. kép

9

Pólya Tibor (1886-1937)

Udvarlás

Kikiáltási ár: 90 000 Ft