10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Keserü Ilona (1933-) Kócos nap (Utókép), 1991
91

Keserü Ilona (1933-)

Kócos nap (Utókép), 1991

Olaj, vászon, 130 x 110 cm
Jelezve jobbra lent: Keserü
Kikiáltási ár: 22 000 000 Ft
Becsérték: 30 000 000 - 50 000 000 Ft

42

Keserü Ilona (1933-)

Mind 7, 1986

Kikiáltási ár: 18 000 000 Ft
86

Keserü Ilona (1933-)

Mappa - 5 db szitanyomat

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft