2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Csernus Tibor (1927-2007) Kocsi II., 2004
9

Csernus Tibor (1927-2007)

Kocsi II., 2004

Olaj, karton papírlemezen, 49,5x65
Jelezve középen fent: Csernus 2004
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 3 600 000 - 5 000 000 Ft