63. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Kocsiút télen
213

Kocsiút télen

Olaj, vászon, 76x110 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 9 000 000 Ft
Becsérték: 13 000 000 - 16 000 000 Ft

Aukcionálva és reprodukálva ¦ Auctioned and reproduced:

¦ BÁV 55. árverés, 112. tétel

Proveniencia ¦ Provenance:

¦ korábban letét a Magyar Nemzeti Galéria – Új Magyar Képtárában L .U. 94.40 leltári számon