63. aukció
Bukta Imre (1952-) Kocsmában, 2009
81

Bukta Imre (1952-)

Kocsmában, 2009

Olaj, vászon, 100x130 cm
Jelezve jobbra lent: Bukta '09; Jelezve vakrámán: "Kocsmában" 2009
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Kiállítva ¦ Exhibited:

¦ Bukta Imre születésnapi kiállítása. G odot Galéria, Budapest, 2013. december