23. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Ködös reggel
160

Ködös reggel

Olaj, vászon, 88x114 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft

BÁV 57. aukció, 136. tétel

Kiállítva: Mednyánszky László emlékkiállítása, Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1979. április-június, katalógus: 107.