73. őszi aukció
Bernáth Aurél Budapest, Duna
112

Bernáth Aurél (1895-1982)

Ködös téli Margit híd, 1952

Akvarell, papír, 30 x 39,5 cm
Jelezve jobbra lent: K. dr. Vermes Stefánia asszonynak hálával BA 1952/11.
Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 700 000 Ft

ÉLETMŰJEGYZÉK-SZÁM: 1952/11 .