26. aukció
Pór Bertalan (1880-1964) Kőhíd mellett (Erdőszéle), 1908
131

Pór Bertalan (1880-1964)

Kőhíd mellett (Erdőszéle), 1908

Olaj, vászon, 48x59 cm
Jelezve balra lent: Pór 1908
Kikiáltási ár: 3 700 000 Ft