51. aukció
Böhm Pál (1839-1905) Kolbászárusnő
142

Böhm Pál (1839-1905)

Kolbászárusnő

Olaj, fa, 46x37 cm
Jelezve balra lent: Fest: Böhm Pál München
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Aukcionálva és reprodukálva:
‣ Dorotheum 563. Kunstauktion, Bécs, 1964. március 17 – 20. katalógus: 74.