11. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Bálint Endre (1914-1986) Kollázs
53

Bálint Endre (1914-1986)

Kollázs

Olaj, kollázs, falemez, 19,5 x 26 cm, 20 x 21,5 cm
Jelezve hátoldalon: Bálint Endre pecsét
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

¦ Galerie Anne Colin, Párizs, 1986